Otteluohjelma

JULKAISTAAN VIIKKOA ENNEN TURNAUSTA

  • Häkki A ja B Nurmikenttiä
  • Tekis 1, 2 & 3 Tekonurmikenttä

 TE11 TYTÖT 2006 LAUANTAI 16.9.17

  • 9-9:30 Tekis3 EPS Valkoinen – VJS07
  • 9-9:30 HäkkiB ACK07 – IIF Fotboll
  • 9:40-10:10 Tekis3 ACK – FC Saupa
  • 10:20-10:50 HäkkiB IIF Fotboll – KJS
  • 10:20-10:50 Tekis3 ACK07 – VJS07
  • 11-11:30 Tekis3 EPS Valkoinen – FC Saupa
  • 11:40-12:10 Tekis3 ACK – VJS07
  • 11:40-12.10 HäkkiB  ACK07-KJS
  • 12:20-12:50 Tekis3 IIF Fotboll – FC Saupa
  • 13-13:30 Tekis3  ACK – EPS Valkoinen
  • 13-13:30 HäkkiB KJS – VJS07

TE11 TYTÖT 2006 SUNNUNTAI 17.9.17

  • 9-9:30 HäkkiA EPS Valkoinen – IIF Fotboll
  • 9:40-10:10 HäkkiB ACK – KJS
  • 9:40-10:10 HäkkiA ACK07 – FC Saupa
  • 10:20-10:50 HäkkiA IIF Fotboll – VJS07
  • 11-11:30 HäkkiA ACK – ACK07
  • 11-11:30 HäkkiB KJS – EPS Valkoinen
  • 11:40-12:10 HäkkiA FC Saupa – VJS07
  • 12:20-12:50 HäkkiA ACK – IIF Fotboll
  • 12:20-12:50 HäkkiB EPS Valkoinen-ACK07
  • 13-13:30 HäkkiA FC Saupa – KJS
  • 14-14:30 HäkkiA Sijat 5-6
  • 14:30-15:00 Häkki A Pronssipeli sijat 3-4
  • 15-15:30 HäkkiA FINAALI sijat 1-2.

TE10 TYTÖT 2007 LAUANTAI 16.9.17

  • 9-9:30 HäkkiA ACK – HJK City Valkoinen
  • 9:40-10:10 HäkkiA FC Reipas – ACK08
  • 10:20-10:50 HäkkiA  HJK City Valkoinen – VJS
  • 11-11:30 HäkkiA ACK – HJK City Keltainen
  • 11:40-12:10 HäkkiA ACK08 – HJK City Valkoinen
  • 12:20-12:50 HäkkiA ACK – VJS
  • 12:20-12:50 HäkkiB HJK City Keltainen – FC Reipas
  • 13:40-14:10 HäkkiA  FC Reipas – VJS
  • 13:40-14:10 HÄKKI B HJK City Keltainen – ACK08

TE10 TYTÖT 2007 SUNNUNTAI 17.9.17

  • 9:40-10:10 Tekis3 ACK – FC Reipas
  • 10:20-10:50 Tekis3 ACK08 – VJS
  • 10:20-10:50 HäkkiB  HJK CIty Valkoinen – HJK City Keltainen
  • 11:40-12:10 Tekis3 ACK – ACK08
  • 11:40-12:10 HäkkiB FC Reipas – HJK City Valkoinen
  • 12:20-12:50 Tekis3 VJS – HJK City Keltainen
  • 13:15-13:45 Häkki B Sijat 5-6
  • 14:00-14:30 Häkki B Pronssipeli sijat 3-4
  •  14:30-15:00 Häkki B Finaali sijat 1-2

TF9 TYTÖT 2008 LAUANTAI 16.9.17

  •  9-9:30 Tekis1 ACK Valkoinen – Hoogee
  • 9:30-10 Tekis1 KaPy Leijonat 09 – Viikingit
  • 9:40-10:10 Tekis1 ACK Sininen – EPS Musta
  • 9:40-1010 Tekis2 TPV – FC Vapsi
  • 10:20-10:50 Tekis1 HooGee – Viikingit
  • 10:20-10:50 Tekis2 ACK Valkoinen – KaPy Leijonat 09
  • 11-11:30 Tekis1 ACK Sininen – TPV
  • 11-11:30 Tekis2 EPS Musta – FC Vapsi
  • 11:15-11:45
  • 11:45-12:15 Tekis1 Viikingit – ACK Valkoinen
  • 11:45-12:15 Tekis2 HooGee – KaPy Leijonat 09
  • 12:15-12:45 Tekis1 ACK Sininen – FC Vapsi
  • 12:15-12:45 Tekis2 EPS Musta – TPV

TF9 TYTÖT 2008 SUNNUNTAI 17.9.17

  • 9-9:30 Tekis1 TPV – Viikingit
  • 9-9:30 Tekis2 HooGee – EPS Musta
  • 9:30-10:00 Tekis1 ACK Sininen – KaPy Leijonat 09
  • 10:10-10:40 Tekis1 TPV – ACK Valkoinen
  • 10:10-10:40 Tekis2 Viikingit – EPS Musta
  • 11-11:30 Tekis1 ACK Sininen – HooGee
  • 11-11:30 Tekis2 TPV – Kapy Leijonat 09
  • 12:00-12:30 Tekis1 EPS Musta – ACK Valkoinen
  • 12:00-12:30 Tekis2 ACK Sininen – Viikingit
  • 13-13:30 Tekis1 TPV – HooGee
  • 13-13:30 Tekis2 KaPy Leijonat 09 – EPS Musta

TF7 2010: Pelit tekonurmella! Su17.9.17

  • 11:30-12:00 Tekis1 ACK Sininen – EPS Siriukset
  • 11:30-12:00 Tekis2 VJS – FC Kuusysi
  •  13:30-14 Tekis1 EPS Siriukset – FC Kuusysi
  •  13:30-14 Tekis2 ACK Sininen – VJS
  • 14:10-14:40 Tekis1 ACK – HooGee
  • 14:10-14:40 Tekis2 ACK Valkoinen – PPV
  • 14:45-15:15 Tekis1 FC Kuusysi – ACK Sininen
  • 14:45-15:15 Tekis2 EPS Siriukset – VJS
  • 15:15-15:45  Tekis1 HooGee – PPV
  • 15:15-15:45 Tekis2 ACK – ACK Valkoinen
  • 16:15-16:45 Tekis1 ACK Valkoinen – HooGee
  • 16:15-16:45 Tekis2 ACK – PPV